Writening

hoj, hoj ..

25. června 2010 v 0:28 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Čauves .. furt mi to tu jaksi nefakčí, takže ani nevim, jestli se tento článek zobrazí .. nevadí. Takže aby si affs nemysleli, že je nějak zanedbávám. A že nepíšu Diary? To se šeredně mílíte :D Píšu sem :

IMPOSSIBLE-THINKING.BLOG.CZ

no, a aby jste nepropásli svou oblíbenou BGC, udělala jsem si speciálně blog na soutěže .. challenges,BGC,SON... a další :) časem budu doplňovat ;) Design jsem si dělala sama .. jsem spokojená. Co na něj Vy? Mrkněte sem :

TOP-COMPETITIONS.BLOG.CZ

hmm zas to nejdeee

22. června 2010 v 13:49 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
zase mi tu ten blog nevakčí .. když na něj najedu, zobrazí se mi BAD REQUEST .. tim pádem ani nevím, jestli se tento článek zveřejní .. kdyby ano, koukněte se na Impossible-thinking.blog.cz (můj druhý blog) kam přidám dnes článek .. byli jsme v tom 3D kině se školou .. bomba ♥ tak dyžtak o tom napíšu ;)) Paa

P.S.Omliuvám se, že neodpovídám na komentáře tady. Kdyby něco, pište na Impossible-thinking ;) Děkuju ;) a kdyby jste někdo věděl, co s tíkm debilním BAD REQUEST, písněte ;))

I H.A.T.E school!!

20. června 2010 v 14:30 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Hey, Hi, Hello
Zas Neděle .. tu přímo nesnášim. Zítra píšem ten test z Ájiny, tak se to budu muset naučit no :-! nechce se mi .. počasí je zas úplně někde .. to je hrozný. Nejrači bych celej ten tejden prospala .. aspoň jedna povzbuzující zpráva .. večer mi dávaj Mr.GS! :DD sem debil já vim .. fakt nevim, co psát .. =/
tak ČAU

Zákony schválnosti ..

18. června 2010 v 14:58 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Čauvéés :P
Huh, konečně Pátek <3 Už jsem myslela, že ten písemkovej týden snad neskončí x] Dneska ve škole sranda opět :D. Kámoška je jak trhlá, povyšuje se na ostatní .. ale to tu nechci řešit ;) Asi předevčírem, když jsem neměla náladu, se ozval na icq můj bejvalej, ať se k němu vrátím. Já mam prý "čas na rozmyšlenou" a že se prý ,,změnil,, .. je to kec .. lidi se nemění, to jen ta doba. Už jsem opět dneska připravená na hádku po icq, až mi napíše a já mu odpovim, že co bylo, bylo, a já už si ho na milost nevezmu. Stalo se už dost věcí, a konečně když už jsem na něm přstala být "závislá" se on ozve, téměř po půl roce. Myslím, že měl dost času a já se kvůli němu nezblázním ..

really-love.blog.cz
To počasí je zase nanic .. Víte, co považuju za zákon schválnosti? Včera, když bylo úplně nádherný teplo a prostě krásnej den bez jedinýho mráčku na obloze, jsem se jak blbá musela doma učit na test z češtiny. A dneska, když je VOLNO a konečně pátek se to počasí uráčí, že bude pršet a je zas hnusně =/ Takový vyviklaný počasí .. to je v háji ..

Půjdu si zaspívat moje oblíbené songy :D a při tom udělám Entries BGC .. a pak se vrhnu na grafiku do VGS .. Uvidim ;) Čáu ^^

Bla bla bla ..

17. června 2010 v 16:46 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Čus ..
Do teďka jsem se učila češtinu, protože zejtra z toho píšem. Matiku jsem nakonec dokopala na 3 ale to de takže v poho ;) V Úterý jedem do toho kina jinak ve škole srandy ..

Fakt nechápu inteligenci některých lidí na blogu .. vážně .. když se Vám muj blog nelíbí, tak nemáte za potřebí sem lézt ne?! ..

Mám zas náladu pod psa .. venku je krásně a já tu mam ten podělanej děják. Zase celej den na nic. Kdo nepoznal, nepochopí.

No .. nemám co psát .. půjdu grafičit něco z nudy .. Tschus!

P.S.Tématem týdne je Smrt, možná něco zas sepíšu protože přesně na to mam náladu ..

Tento titulek nemá název.

16. června 2010 v 20:42 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Chtěla jsem napsat ale úplně mě přešla chuť po těch komentářích tady .. a stejňak nemám moc času .. úplně mě přešla chuť se tady někomu svěřovat ..

a navíc si píšu s lidma na icq .. takže čus ..

Ta škola mě jednou zabije ..

15. června 2010 v 16:39 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Píšůů v rychlostii :P
Jdu se osprchovat :D Před chvilkou jsem přišla ze školy, totálně vyčerpaná po dvou hodinách těláku :-! Jinak ve škole docela sranda, bože dej, ať NEJSEM ZAMILOVANÁ. Zrovna teď se mi to nehodí .. =/ :DD

Zejtra píšem z matiky :-! big test .. to to zase dokopu .. na matiku jsem odjakživa antitalent. Někdy ještě do .třídy mě to bavilo, ale teď jaksi jsem líná napsat si úlohu do sešitu. Z matiky mám 3 s vykřičníkem, takže jestli to dokopu na 4 nebo 5, mám 4. Možná. Tvl .. já to nedám .. ani nevim, co přesně se naučit, protože ani nevím, co je to ňákej MEDIAN nebo KOMUS nebo jak to tam bylo :D Jsem alergická, když vidím čísla. Automaticky si to přirovnávám k matice ze školy a tím pádem je u mě matika na bodu mrazu. Fakt jako .. z tý školy nic nemam, jenom se furt stresuju, to se pak nedivim, že lítám po psychiatrech pro prášky. Základka a už nezvládám. Každej si řiká "14tiletá holka .. jak ta můžu mít v 8.třídě na základce deprese?" ale jo, může. Jako já nevim, duševně si připadám, jako by mi bylo kolem 16 roku. Nevim :DD Jsem celá divná ;) a nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem normální. Možná jen v některých případech :D

Jdu do tý vany .. to zas bude na hodinu než si i umeju hlavu a pak se kouknu na tu matiku no .. co mi zbejvá. Jéé .. nechce se mi na to. Stejňak na to čumím vždycky dvě hodiny a vím prt :D. Takže s etu stavím pozdějc .. ale jsem furt online! :D Paa ;)

Uměla bych, kdybych chtěla .. ale já nechci ..

14. června 2010 v 13:31 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Jsem doma :P Odpadla nám hodina, takže to je prima, bomba, bezva, cool :D:D

Už od rána tak nějak nemám náladu. Kámoška je jak trhlá a s bejvalym jsme se včera docela dost slušně chytli na icq .. fakt totální magor .. :-! a kámoška, jak se falešně směje, jak se rozplývá, když ji Radek, ten frája, udělá kompliment, kterej ani nemyslí vážně. Už mi to leze na mozek ...

Bezvadný zase .. miliony písemek .. mám radost teda /ironie/ =/ Ve Středu matika a chemie, v Pátek čeština a v Pondělí ájina. To neni vše .. to ještě přibyde ;) Chjo, čekala jsem, že na základce propluju jako školkou. Bez problémů, všecko umim, všecko znám, za jedna. Ale ne. Jsem v osmičce a co já vivádím .. už tak průběžně vim, co mi vyjde na vízo. Ńáký trojky, ale žádná 4, což se divim .. matika mi nejde ;) Přitom já bych to uměla kdybych chtěla .. ale já nechci .. v tom je ten problém. Dělá mi už i problém kouknout se na učebnice, protože jsem na ně doslova alergická .. díky učitelům ..

Další keci z mé zahrádky .. :DD

13. června 2010 v 20:49 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Vidíte ten titulek ? To je přesnej důkaz toho, jak jsem vypatlaná :D:D

Jéé .. zase Neděle. Nesnášim Neděli, natož Pondělí. Další nudnej tejden plnej učení a vydeptávání učitelek :D:D Chystám se teďkon pomálu tak jako odvypnout počítač, ale nedá mi to :P těžkej závislák :D Za to může ta kola .. dneska jsem ji neměla .. těžkej absťák :D:D

Dneska mi dávaj Mr.GS tak budu koukat .. u toho se vždycky nasměju :DD Sešit z chemie se mi tu válí už jak dlouho .. a já né a né ho otevřít a podívat se na mé škrábance. Ve středu píšeme totiž big test z chemie, takže jsem se chtěla učit jakože dřív, ať potom si to jenom zopakuju, ale tak nějak od Čtvrtka jsem se k tomu nedostala mno :P za to může ten počítač ale :D:D Právě že v Úterý se to nechci učit, to máme školu do 4, vždycky přijdu domu a padnu. To už mam mozek úplně vygumovanej natož se učit chemii :-!. No už pudu, ať to stíhám .. chci si ještě vyžehlit vlasy. Vždycky po umytí večer a pak ještě ráno. :P Zato nemůžu, že mam takový háro :P Hele ono se to rýmuje :D:D Já sem fakt magor .. na bráchu nemam, ten má pistol a střílí z vokna po lidech z kuličkovky :D:DD:D Joj .. Mějte se, a ať Vám ta zítřejší "šichta" uteče co nejrychlejš ;)

Děkuji, Danke, Thanx ..

12. června 2010 v 22:43 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Téda .. překvapili jste mně, že jste aspoň ten můj druhej blog navštívili a zanechali komentář :) Děkuju móc =*

Jinak teď jsem dokoukala Účastníky zájezdu a asi se na něco vrhnu :))

Jinak nemáte někdo na blogu přihlášku do VGS nebo do nějaké soutěže, kde je hlavně grafika? :D Ta nuda ;)

Love,love,love ..

12. června 2010 v 18:33 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
Napsala jsem článek o Lásce .. ani nevím, ty slova ze mně jen tak padaly.
článek na

VSTUP / ENTER

Vote for me please ..

12. června 2010 v 12:18 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
Prosím,

hlasuj pro M i s s y*

jsem jako poslední a hlasy s radostí oplatím ;)

Nevím .. i ten titulek je zbytečnej jako všecko ostatní ..

12. června 2010 v 0:30 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Život je jen věčný trápetí .. nemám sílu ani chuť žít .. nechápu ten život, proč žiju, když stejňak jednou opustím tento svět a je jedno, jestli teď nebo až později. Nic mi nejde, nemám na nic náladu, věčně brečím a jsem zavřená sama v pokoji, kde se straním ostatním, protože stejňak jsem všem ukradená. Nikdo si mně neváží, mám pocit, jako by mi nikdo nerozuměl a byla bych na tomhle debilnim světě sama. Nikdy jsem se neměla narodit. Aspoň bych celý tenhle život nemusela trpět. Jsem psychycky na dně. A věřte tomu, že psychycký týrání je horší než fyzický. Já už nemůžu. Ve všem hledám jen to nejhorší. Svět vidím skrz černé brýle jako pravej pesimista. Nikoho nezajímám, každej je proti mně, každej na mě kašle. Asi je chyba ve mně. Asi. Všechno je na nic, proč žít, když můj život nemá smysl života ? .. Jsem na dně .. Zase na druhou stranu se bojím smrti. Je hnusné na to myslet, takový hnusný pocit, až se mi chce znovu brečet. Nevím co se životem .. nevím co se sebou. Nikdo mi v tom nepomůže a já se ho ani o to neprosím.

Učitelé šikanují děti ..

11. června 2010 v 23:43 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
Ty lidi sou takový svině! Dětem ubližovat to by jim šlo .. koukněte se na to video .. prej ta učitelka "On si to ale vymyslel" jo jasně .. jak by si to asi vymyslel .. i když jsou děti problémoví jsem toho názoru, že by se s nima mělo jednat jako s ostaními a být na ně hodní, pak si ty děti uvědomí, že dělají něco špatně. Ale že vo hodinu ho nepustí na záchod nebo nějakej učitel zbije dítě .. to je fakt nemožný tohleto neetický chování ..

Ono neni vedro, ono je DUSNO aneb jak jsem ztahaná ..

10. června 2010 v 17:02 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Začíná mě bolet hlava, bolí nohy, je mi děsný vedro, mám žízeň a potřebuji na wc. To je toho že ? :D

Dneska počasí až nad 30 stupňů =/ Dneska jsem normálně myslela, že umřu ×_× ^^ Sedím tady v pokoji u kopma, mám otevřené okno a puštěný větrák. A stejňaj furt vedro! Ani vítr nefouká, což je divný :D. Jak večer .. jdu si lehnout a v pokoji vedro jak v sauně =/ tak jsem spala s mokrym ručníkem na xichtě :D. A ráno jsem to tričko mohla ždímat :D takže jsem zašla hned po ránu do sprcháče.

blah, blah, blah in CČ ..

Sakra .. já ho asi miluju ..

9. června 2010 v 19:46 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Nesnášim pomalej net!! zase se to seká jak prase .. hmm

Ouč .. před chvílí jsem přišla z venku.Byla jsem s kámoškou na koupálku se kouknout, ale nekoupali jsme se. Takovejch lidí tam :D Ale pařák jako jak prase .. takový hnusný dusno .. aa. Zítra prej má bejt taky tak .. to je dobře ♥ jedem totiž na ten vejlet ♥. A  hned vedle je mekááč :D Takže se zas s kámoškou těšíme hlavně na žrádlo :DD ale bude zas sranda. Ráno v 7 máme sraz před parkem. To jsem zvědavá. V 7 totiž jindy obvykle vstávám do školy a ještě dost pomalu :D. Snad nezaspim :D:D To abych vstávala kolem 5, abych to všecko stihla. Aaa .. Takže si beru kraťasy. V kalhotech v tom vedru nejdu ani náhodou :P

Smutná 'princezna'

8. června 2010 v 21:09 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Nemám důvod, prostě mi je smutno .. Přála bych si vedle sebe cítit nějakou tu lásku, která by mně držela za ruku uprostřed nádherného dne .. ale každej kluk je tady tak povrchní :'( .. Bezcenná,ztracená a hlavně sama. To jsem já.

Připadá mi, jak kdyby mi moje ,,BF" všechno "kradla". Styl, chování, vkus a kluky. Jsem otvřenější, než jsem bývala. Ale to nejspíš nestačí. Ke každému jsem přátelská, milá, srším vtipy. Tak proč JÍ každej považuje za "lepší holku" a "nej kámošku", když je tak urážlivá ? .. řeba dnes například. Radek /ten borec ze třídy, kterýmu se líbí, a to už je co říct/ jí na odpoledce dneska na koupálku polil vodou vlasy a ona je má od přírody hodně kudrnatý a tak se jí zvlnily, protože je předtim měla rovné. Já to taky schytala, a ta hříva co mi nastala :D Ale co .. já to brala v pohodě .. je to jen voda a co jako .. a ona byla uražená celej den na něj jen proto, že jí polil vodou. No chápete to? Ona se uráží při všem .. hned po každym vijíždí, zvyšuje hlas. Ale já taková nejsem .. tak proč to nikdo nevidí? Proč ostatní nevidí, že já jsem ten "original" a né kopírka? Je to hnusný, ale ano, žárlim na svou nejlepší kámošku, která už mou nejlepší kámoškou ani neni. Kde jsou ty časy, kdy kluci měly zájem o mně? Já nejsem sobecká, ale prostě vedle ní si připadám méněcenná a to mi shazuje dost hustym pádem sebevědomí. Takhle já nemůžu ..


Poslouchám a smutnim ..

Znamenitě :DD

7. června 2010 v 19:10 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Čauvés :P
Dneska jsem byla s kámoškou venku, to je důvod mojí nepřítomnosti ;). Stejňak nevím co psát .. venku je pořád hezky .. no co pořád .. v týdnu se má zase ochladit až o 10 stupňů dolu :P brr ..
Zítra mě zas čeká dlouhej den .. škola až do 4 a pak se mučit, mučit a mučit. Taky by jsme se už nemuseli učit :// to dělá to sluníčko :DD
Aspoň že ve čtvrtek jedem do toho Ká centra :)) Yeeaah <33
Tyvole :D začínám sama sebe přesvědčovat, jak mě baví zpívat :D fakt jako :D zachvíli zas budu mít z toho absťák ne :DD joj .. Hele .. kámoška je online! :D Jsu paa ;) :DD
,,Girap girourr" :DD

O ničem ..

6. června 2010 v 17:59 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Tak jsem tady ..
Jsem tu už od 5, jelikož kámoška už musela. Vykoupaná čekám na jídlo. Zejtra zase škola .. achjo .. jsem utahaná a zase vůbec nemám náladu. Najednou si připadám tak méněcenná. Tak ošlivá. Tak blbá, zralá na psychyatra. Sráží mi to sebevědomí. Kdo? Ta kámoška .. je to hnusný já to vim :// pěkný kluci naproti nám a na mě se ani nekouknou .. nedivím se .. :// Je to blbý žárlit na kámošku, normálně až sama se divím, co to na mě za emoce leze. Připadám si jako další zbytečný člověk zabírající místo na této planetě ..

Půjdu ven hošíí :D ..

6. června 2010 v 11:29 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Čauté :P
Dneska je fakt nádherně ♥ to je dobře.

Právě snídám mno :D šla jsem spát zase kolem 2 ráno, tak se nedivte :D. Takže kolem ňáký 1 hodiny pro mě přijde kámoška a frčímé vén :)) Takže se pomálu tak pudu přichystávat. Muaa miluju k večeru to krásný počasí, ten západ slunce, i když tady ho moc nevidim :DD. Vrátím se nejspíš kolem té 6 až 7 hodiny, pak skočím do sprchy což je taky ňáká ta hodinka .. tak nevím, kdy sem dojdu. A nezapomeňte na Mrs.GS! :D Ať se zasmějete ;) paa

Toužíme po tom, co nemáme ..

5. června 2010 v 20:48 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Sedím tu jen tak ve svém pokoji, poslouchám Ke$hu, vysprchovaná popíjim kolu a píšu. Přepadla mě chuť něco napsat .. Nadpis mluví za vše .. jdu si na sebe postěžovat :D

3D kino - Alenka v říši divů <3

5. června 2010 v 14:38 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Čáu :P
Dneska je venku krásně ♥ a já, abych místo toho obvolávala kámošky, jestli jsou ven, tak trčím doma u kopmjůtru
Dneska chci hlavně odpočívat ♥ jak jinak než u kopmu :D potřebuju nabrat sílu na další školní tejden ;))
Včéra, na té oslavě, úplně radóst :)) Holky mi totiž řekli, že se školou pojedeme do 3D kina na Alenku v říši divů :)) Kdyby jste viděli, jak jsem skákala radostí jak malá holka :D:D :))
A taky myslím že tenhle čtvrtek pojedem někam do Ká centra k feťákum :P prej je to ňáká léčebna, ale těšim se tam ♥ vejlet + k tomu žádný učení :D kdo by odolal ??
Jinak jdu si zapnout 'mjuzics' a poslouchat :D páá Vaše pěvkyně :DD

Dámskej mejdan ve čtyřech ..

4. června 2010 v 22:03 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Čus ..
O TOM, JAK JSME SE FOTILI
Nemám moc náladu, jsem unavená z dneška.
Dneska jsme se ve škole fotili. Bylo venku nádherně ♥. Úplně modrá obloha a sluníčko svítilo ♥. A tak jsme se fotili na nedalekém dětském hřišti vedle školy. Jo, dětské hřiště. Dobrý ne?! Jak mrňata :P. Fotili jsme se jako celek a namačkaný tam jak sardinky :D. A pak holky z naší třídy a pak ještě jednou ale s Radkem - machrem z celý třídy :D:P. Na těch fotkách nás zas ten fotograf rozesmíval mi zas nemohli, takže tam zas budu vypadat jak hastrman a ještě ke všemu mi vlasy lítali do obličeje, takže tam budu mít tak čtvrtinu obličeje jak ta holka z Nenávisti (horor). Bože můj ..

Zítra focení .. jéžiš :DD

3. června 2010 v 22:04 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Tak tedy alespoň jednou se ozývám ..
Dneska jsem nebyla ve škole, byla jsem u doktorky. Dneska úplně debilní den. Já už nikomu nevěřim. Ke všem ztrácim důvěru =/. Jediný moje miláčky pejsky miluju nejvíc ze všech <3 Včera ve škole jsme psali slohovku na téma Úvaha a měli jsme si vybrat pojem. Já si vybrala Globální oteplování .. psala jsem to ve 12 hodin večer před spaním, protože právě večer mě napadaj ty nejvíc "normální" slova :D. Možná zítra napíšu úryvek .. neslibuju. Ve škole jsem to musela přepisovat ještě o přestávku, jak to bylo dlouhý. 2 a půl listu. Dobrý no. Zítra se ve škole fotíme. Nevim, nemám na to nějak náladu =/. Nejrači bych se z tý fotky už předem vystřihla. Radek, nejvěčí frája ze třídy chce, abych se s ním a jeho partičkou ze třídy vyfotila. Do té partičky započítává i tu "BF" a ty nejvíc krůty ze třídy, který se věčně smějou a já s nimi :D Bude sranda aspoň ;) Ta "BF" .. vlastně říkejme jí třeba "Ex-BF" , protože už tak ňák jsem jí vyškrtla ze žebříčku svých hodnot. Dělá ze sebe frajerku, je falešná a moc povrchní a urážlivá. No neřeším to. Ještě když jsme se bavili, tak mě pozvala zítra na oslavu svých narozek. Plánuji, že nepřijdu, když se nebavíme a navíc .. bude tam mít spolužačku, o který řiká že je děsná a nudná a baví se s ní jen mě natruc. Takže jí asi jenom napíšu SMSku no .. ona tam chce pozvat i Radka. Ona mu žere když jí říká bůhví jak je krásná .. nezávidim. Je prostě strašně naivní noo. A jestli se s ní budu fotit sama ? Nevím .. možná bude v tý skupince ale jako sami dvě .. to bejvávalo =//. Je to strašně všecko složitý .. půjdu si něco číst =/ čáu a držte mi na zítra palce, ať mám dostatečnou energii =/

Děte se vy*****t

3. června 2010 v 14:54 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
Tyvole .. já se z toho po***u!! .. Celej blog.cz zas blbne já to tak nesnášim !! Do hajz*u!! .. Chujárovina tohle fakt že jó!

 
 

Reklama