She

Ptej se mně .. na cokoli chceš

17. června 2010 v 20:31 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
really-love.blog.cz
Chceš o mně nebo o blogu vědět více ? Ptej se mně na jakoukoli otázku, která tě zajímá. Klidně pište i více otázek, aspoň pak mám co dělat :D :) Na všechny otázky odpovídám upřímně!

PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ

Info about me ..

8. května 2010 v 22:37 | M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x
Jméno: Michaela
Přezdívka: M i s s y* alias x.Midnight.Queen.x

Datum narození: 29thOctober in 1995
Znamení: Štír
Bydliště: Severní Čechy :P

Barva vlasů: Hnědá
Barva očí : Modrá

Libim se ti: Nevedu
Facebook: Nemám
Lide.cz: Nesloužim

Postava: Hubená

Oblíbená barva: Černá,fialová,červená
Neoblíbená barva: Růžová,šedá,bílá
Oblíbené číslo: 3,7

Oblíbené místo: V posteli, doma
Neoblíbené místo: Škola,nákupní domy,koncerty .. všude tam, kde je milion lidí :P

Oblíbená hudba: Punk-rock, Rock, Punk, Emo, Metal,Hardcore ..
Neoblíbená hudba: HipHop!!, Popík typu "Barbie" a rap!

Oblíbený film: Těch je víc, ale většina jsou to horory ♥
Neoblíbený film: Nesnášim český filmy .. nebo dokonce černobílý .. to je o ničem.

Oblíbené jídlo: Hranolky,sýry,maso :P prostě to "nezdravý"
Neoblíbené jídlo: Knědlíky,kapusta,olivy,špenát,rajská,koprovka,plněný papriky :-!, karbanátky .. je toho víc .. v jídle jsem vybíravá .. nedivte se pak, že nejím "česká národní jídla" :-!!!

Oblíbené pití: CocaCola <3
Neoblíbené pití: Fanta .. na mě moc sladká :P
Oblíbené zvíře: Pes,medvědi,tygři .. :P
Neoblíbené zvíře: Já nevím .. mám ráda všechny .. už dost na to, že mám rači zvířata než lidi :P

Oblíbená knížka: Četla jsem toho dost, ale nedá se říct že bych měla oblíbenou ..
Moje motto: Mám ráda černou. Až lidé vymyslí něco temnějšího, přizpůsobim se. :P

Co znamená moje přezdívka?:
x.Midnight.Queen.x - "Půlnoční královna" už proto, že v noci "ožívám" a prostě mám ráda to tajemno <3

Co nesnáším?:
Nesnáším ty, kteří toho druhého jedince fyzicky či psychicky napadají. Nesnášim to šikanování! Nesnášim lež,povyšování se,pomlouvání, věčné podceňování .. ale taky přehnané sebevědomí. Nesnášim lidi co si řikaj tzv. Barbie nebo Hopeři, už proto, jak se chovaj. Nesnáším "splývání s davem". Ráda se lišim ať už v čemkoli. Nesnáším týrání zvířat! Za to bych i zabíjela! Je toho dost ..

Jakou mám povahu?:
Věčná introvertka se sebevražednými sklony a se smyslem pro humor.

Co studuji?:
Základka =/

Inspirace otázek by lovelysims

Emo článek .. jedinej, kterej se dá 'normálně' číst ♥

31. března 2010 v 0:24 | M i s s y*
Článek o EMU .. je z blogu xinqa-emo
a psala ho nějaká holka .. né přímo adminka tohoto zmíněného blogu ale ňáká jiná holka. Jak se na konci dozvíte, článek jí dal zabrat 3 hodiny, a já na něj nemůžu říct nic jiného než PRAVDA A OBDIV. Nádherně sepsaný, a jelikož ( možná se budete divit :D ) i já jsem EMO,přišlo mi vhod to sem dát. Nemám pro EMO žádnou vyhradněnou rubriku, proto putuje "ke mně". Možná si řikáte .. "EMO holka jo? .. to jí teda žeru .. blog má žlutej jak nwm co :D a hraje si tu na EMařku .. " .. jó .. řikejte si co chcete. Ale jak se dozvíte, EMO není jen o ČERNÉ barvě ! .. a moje Motto ?

" ŽIJ TAK, JAK TO CÍTÍŠ "

článek v cč :)

M i s s y*

29. března 2010 v 16:23 | M i s s y*
really-love.blog.cz
M i s s y* .. taková je má přezdívka v blogovém světě. V reálu jsem Míša nebo-li Michaela a slavím narozky 29.10, tudíž mi je 'už' 14 let. Jsem bláznivé, vždy upřímné,srdečné ale také nervózní a pesimistické povahy. Nevzdávám se věcí bez boje. Když něco chci, jdu si za tím pěkně naplno. Návštěvuji stále základní školu a na té studuji 8.ročník. Nemám ráda matiku,zeměpis s naším příšerným učitelem,fyziku a chemii ! Naopak mi ze školních lavic nevadí hudebkaangličtina a čeština. Nejsem jedničkářka, ale ani pětkařka .. prostě průměr. Nemám zde moc kamarádů .. nevadí mi to naopak. Nemám ráda namyšlené,pomlouvačné,ukecané a lživé lidi. A těch tu je až moc. Nevadí mi být středem pozornosti, ráda zpívám .. recituji. Avšak né závodně. Můj největší sen je být zpěvačka. Miluji hudbu ♥. Nejvíce ujíždím na žánru ROCK a PUNK, ale naopak ze srdce nesnáším RAP a HipHip ! Miluji hudební interprety např. Avril Lavigne ♥ ( můj největší vzor ), Ke$hu,Beyoncé .. je jich opravdu hodně. Ale nesnáším Pitbula a jeho hitovku "I want you" a song "Sex on the beach". Styl mám opravdu svůj. Ráda se liším ( čímkoli ) od ostatních. Preferuji styl EmO <3. Někdo ho možná odsuzuje .. ať ! .. Nemám ráda "hopery". Mám si svůj vlastní názor jako každý z vás .. jedinečný. Moje nejoblíbenější barvy jsou ČERNÁ, FIALOVÁ a ČERVENÁ. Zato nesnáším růžovou barvu a dívky nazývané tzv.Barbie. Asi nejvíc jsem vybíravá v klucích :D a v jídle. V jídle jsem hodně vybíravá. Miluju 'tučná' a nezdravá jídla. Čokoláda, hranolky, sýry .. to je moje. To neznamená, že se tím láduju denně :D. Za to nikdy bych si nedala špenát,olivy,kapustu,knedlíky či koprovku atd.. Nejvíc 'závislá' jsem na cocacole <3 tu mohu mít i denně :D ♥. Svůj volný čas většinou trávím venku s kamarádama,pokud je hezky .. miluji západ slunce v létě ♥ .. nebo na PC ( blog ). Ráda čtu. Romány a akční knihy. V TV nejvíc žeru Simpsnovi na Prima COOL a Faktor strachu ♥. Ráda se vždy kouknu na Ordinaci v růžové zahradě, ale ani za nic mě nepřilákáte k seriálu Ulice. A jaká jsem "uvnitř" ? Často osamocená, nepochopená a nejistá. Když nemám své dny a náladu na bodu mrazu, jsem věčně vysmátá :D. Rozesměje mě každá prkotina a pak už to jede :D.
Prostě taková jsem, a jiná už nebudu ;).
 
 

Reklama